ALA I RAFAŁ

JAKOŚĆ

KONTAKT

SKLEP

SALAKI STACJONALNIE

O NAS

STEFAN

RAFAŁ

PAULINA@SALAK.COM.PL

PAULINA

WIĘCEJ INFORMACJI JUŻ WKRÓTCE

STUDIO@SALAK.COM.PL

STUDIO@SALAK.COM.PL  |  TEL: +48 665-299-269

ANIA

MODELOWANIE 3D

Z wykształcenia jestem architektką wnętrz z ponad 20 letnim doświadczeniem w zawodzie.

Tworzę dla Was m.in. modele 3D oraz rysunki techniczne wszystkich salaków.

ALICJA

ZAŁOŻYCIELKA PRACOWNI

GŁÓWNY PROJEKTANT

TECHNOLOG

KONTAKT Z KLIENTEM

Prywatnie razem od 2015 roku. Więcej informacji już wkrótce :)

 

Cześć! Nazywam się Stefan i jestem tu z Wami od samego początku.

W Salak studio odpowiadam za pozytywny nastrój całej załogi.

W wolnym czasie odwiedzam naszą stolarnie, gdzie nadzoruję produkcję drewnianych elementów Waszych Salaków.

 

Cześć! Jestem założycielką studia Salak.

Z wykształcenia jestem architektką wnętrz oraz absolwentką pracowni projektowania mebla.

Swoją przygodę z obróbką drewna rozpoczęłam blisko 18 lat temu-początkowo jako dziecko zaczynając od rzeźbiarstwa.

W naszym studio odpowiadam głównie za: projekty naszych produktów, kontakt z klientem, marketing oraz wyceny zamówień indywidualnych.

MANAGER  PRODUKCJI

TECHNOLOG

SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI

MODEL

UCZESTNIK  SŁUŻBOWYCH WYJAZDÓW

ASYSTENT

Cześć! Jestem kierownikiem działu produkcji.

Obróbką metalu zajmuję się od 20 lat. Pasja do tego surowca rozpoczęła się od renowacji zabytkowych motocykli.

W naszej pracowni odpowiedam głównie za wszystkie stalowe elementy, które wykonywane są w naszym Salakowym warsztacie. 

kim jesteśmy

S A L A K  ®  to studio zajmujące się projektowaniem oraz wytwarzaniem mebli i akcesoriów do wnętrz.

Tworzymy z pasją do detalu i prostoty. Wierzymy, że minimalistyczna forma z powodzeniem odnajdzie się w niemal każdej przestrzeni. 

Uważamy, że powiedzenie ,,less is more” jest ponadczasowe. Nie podążamy za chwilową modą, która szybko się zmienia, dzięki temu nasze produkty idealnie odnajdą się w niemal każdym wnętrzu- niezależnie od panującego trendu.  Ceniąc sobie trwałe materiały swoje produkty tworzymy głównie z metalu i litego drewna. Te na pozór twarde i nieugięte surowce przy właściwej obróbce stają się ogromnie plastyczne. Dzięki temu jesteśmy w stanie połączyć miłość do prostoty z zamiłowaniem do rzeźbiarskiej formy. Bo przecież minimalizm nie musi być nudny! 

 

Kto za tym stoi?

Cześć, nazywam się Alicja Korbut i jestem założycielką studia S A L A K. Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku i architektem wnętrz. W ostatnich latach miałam przyjemność pracować w biurach projektowych zarówno w Polsce jak i za granicą. W 2020 roku wróciłam do Polski i postanowiłam założyć swoją własną pracownie aby móc dalej rozwijać swoją pasję do projektowania mebli o nieszablonowym designie. 

W studio odpowiadam nie tylko za projekty produktów, ale również w dużej części za ich wykonanie. Wszystkie meble i dodatki tworzone są ręcznie w samym sercu naszej pracowni.

Do każdego zamówienia podchodzę bardzo indywidualnie ceniąc sobie kontakt ze swoimi odbiorcami. Zależy mi na tworzeniu produktów ponadczasowych i trwałych uważam, że meble powinny nam wszystkim służyć przez długie lata, to właśnie dlatego SALAK bazuje na wysokiej jakości materiałach. Tworzymy meble, którymi sami pragniemy się otaczać!

 

Co znaczy SALAK?

Salak to nic innego jak owoc palmy salaka, który pod skórką skrywa soczysty miąższ w odcieniu złamanej bieli. O tym, że słowa “salak” używa się właśnie do określania koloru, miałam okazję przekonać się pracując w jednym z biur projektowych w Wielkiej Brytanii, jeszcze przed założeniem marki.
Rozpoczynając działalność na początku 2020r. nasza premierowa kolekcja BASIC powstała jedynie w dwóch kolorach: czerni oraz właśnie w tak zwanym kolorze ,,salaka”.
Odcień stosowany na naszych produktach jest wynikiem ponad pół roku pracy i prób, które podejmowaliśmy jeszcze przed wypuszczeniem produktów na rynek. Czy wiecie, że nie wystarczy dowolna farba o konkretnym numerze RAL, aby uzyskać ten konkretny, powtarzalny kolor z próbnika?
Ostateczny odcień zależy również od ilości warstw nakładanej farby, sposóbu jej nakładania, temperatury pieca w którym maluje się wybrane elementy, a także od wybranego producenta farby.
Po wielu próbach, wiedząc już, że kolor ten stanie się naszym wyróżnikiem, SALAK został oficjalną nazwą marki.
 
 
Co ciekawe, nazwa ta niespodziewanie stała się również nieformalnym skrótem łączącym moje imię i nazwisko
S (Studio) ALA (Alicja) K (Korbut). SALAK to także początek niesamowitej historii, którą cały czas tworzę razem z Wami!
 
 
Do usłyszenia!
 
S A L A K studio

 

 

 

PUBLIKACJE

DZIAŁ TECHNICZNY | MODELOWANIE 3D  |  TRANSPORT I LOGISTYKA

 

PUBLIKACJE :

ZNAJDZIESZ NAS:

S A L A K to studio zajmujące się projektowaniem oraz wytwarzaniem mebli i akcesoriów do wnętrz.

Tworzymy z pasją do detalu i prostoty. Wierzymy, że minimalistyczna forma z powodzeniem odnajdzie się w niemal każdej przestrzeni. Uważamy, że powiedzenie ,,less is more” jest ponadczasowe. Ceniąc sobie trwałe materiały swoje produkty tworzymy głównie z metalu i litego drewna. Te na pozór twarde i nieugięte surowce przy właściwej obróbce stają się ogromnie plastyczne. Dzięki temu jesteśmy w stanie połączyć miłość do prostoty z zamiłowaniem do rzeźbiarskiej formy. Bo przecież minimalizm nie musi być nudny! 

Kto za tym stoi?

Cześć, nazywam się Alicja Korbut i jestem założycielką studia S A L A K. Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku i architektem wnętrz. W ostatnich latach miałam przyjemność pracować w biurach projektowych zarówno               w Polsce jak i za granicą. W 2020 roku wróciłam do Polski i postanowiłam założyć swoją własną pracownie aby móc dalej rozwijać swoją pasję do projektowania mebli o nieszablonowym designie. 

W studio odpowiadam nie tylko za projekty produktów, ale również w dużej częsci za ich wykonanie. Wszystkie meble i dodatki tworzone są ręcznie w samym sercu naszej pracowni.

Do każdego zamówienia podchodzę bardzo indywidualnie ceniąc sobie kontakt ze swoimi odbiorcami. Zależy mi na tworzeniu produktów ponadczasowych i trwałych uważam, że meble powinny nam wszystkim służyć przez długie lata, to właśnie dlatego SALAK bazuje  na wysokiej jakości materiałach. Tworzymy meble, którymi sami pragniemy się otaczać!

 

 

Czym tak naprawdę jest ,,salak"?

,,Salak" w niektórych krajach, w rozumieniu potocznym oznacza kolor- jest to odcień złamanej bieli. Określenie to pochodzi od palmy salaka. Kolor owocu tej rośliny jest właśnie w tym odcieniu. Ponieważ moja premierowa kolekcja BASIC powstała dokładnie w tym kolorze. postanowiłam na jej cześć nazwać tak swoje studio. Właśnie dlatego definicja tego słowa zawsze będzie miała dla mnie ogromne znaczenie sentymentalne.

Jednocześnie nazwa ta stała się nieformalnym skrótem łączącym moje imię i nazwisko:

S(studio) ALA(alicja) K (korbut)

 

Masz pytania? Napisz do nas, chętnie odpowiem Ci o szczegółach naszej pracy.

 

 

Do usłyszenia!

S A L A K studio

Alicja Korbut

SALAK studio. Minimalistyczne i ponadczasowe meble. Polski design by SALAK STUDIO. Geometryczne meble wysokiej jakości

Witaj

w świecie

Salaków!

Witaj

w świecie

Salaków!

Cześć! Nazywam się Ania i jestem nowym członkiem zespołu. Jestem architektem z blisko 25 letnim doświadczeniem projektowym. W naszej pracowni odpowaidam za modelowanie 3D obiektów ( zarówno tych ze stałej kolekcji jak i wszystkich produktów, które wykonujemy na zamówienie).

 

 

DOŁĄCZ DO NAS

KONTAKT    STUDIO@SALAK.COM.PL    PL +48 665 299 269    UK +44 756 3789 175

O NAS 

KONTAKT   

STUDIO@SALAK.COM.PL   

PL +48 665 299 269  UK +44 756 3789 175 

DOŁĄCZ DO NAS 

DODATKOWE INFORMACJE| REGULAMIN

REGULAMIN

INFORMACJE DODATKOWE | REGULAMIN

THREADS

FACEBOOK

INSTAGRAM

CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ NASZE PRODUKTY

SALAKI STACJONARNIE

KONTAKT

STUDIO@SALAK.COM.PL 

 

PL +48 665 299 269   

UK +44 756 3789 175

PUBLIKACJE

S A L A K to studio zajmujące się projektowaniem mebli i akcesoriów do wnętrz.

Tworzymy z pasją do detalu i prostoty. Wierzymy, że minimalistyczna forma z powodzeniem odnajdzie się w niemal każdej przestrzeni. Uważamy, że powiedzenie ,,less is more” jest ponadczasowe. Ceniąc sobie trwałe materiały swoje produkty tworzymy głównie z metalu i litego drewna. Uważamy, że te na pozór twarde i nieugięte surowce przy właściwej obróbce stają się ogromnie plastyczne. Dzięki temu jesteśmy  w stanie połączyć miłość do prostoty z zamiłowaniem do rzeźbiarskiej formy. Bo przecież minimalizm nie musi być nudny! 

Kto za tym stoi?

Cześć, Nazywam się Alicja Korbut i jestem główną założycielką studia S A L A K. Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych        w Gdańsku i architektem wnętrz. Moją największą pasją od zawsze było polskie wzornictwo przemysłowe. W ostatnich latach miałam przyjemność zdobywać doświadczenie w biurach projektowych zarówno w Polsce jak i za granicą. W tym roku postanowiłam założyć swoją własną pracownie aby móc dalej rozwijać swoją pasję do projektowania mebli o nieszablonowym designie. W moim studio współpracuję również z najlepszymi rzemieślnikami z pomorza, z którymi wspólnie wykonuję wszystkie większe zamówienia.

W studio odpowiadam nie tylko za projekty produktów, ale również za ich wykonanie. Wszystkie meble i dodatki tworzone są ręcznie    w samym sercu naszej pracowni. Do każdego zamówienia podchodzę bardzo indywidualnie ceniąc sobie kontakt ze swoimi odbiorcami. Zależy mi na tworzeniu produktów ponadczasowych      i trwałych uważam, że meble powinny nam wszystkim służyć przez długie lata, to właśnie dlatego SALAK bazuje  na wysokiej jakości materiałach. 

W S A L A K możecie znaleźć nie tylko produkty mojego autorstwa. W ramach LIMITOWANEJ KOLEKCJI co roku zrzeszamy studia projektowe/projektantów z całego świata. Nasi goście nie tylko będą tworzyć odrębną kolekcje, ale też dzielić się z Wami swoim podejściem  do projektowania. Kolekcja ta będzie corocznym wydarzeniem, dzięki, któremu wszyscy będziemy mogli poznać    się bliżej.

 

Czym tak naprawdę jest ,,salak"?

 ,,Salak" w niektórych krajach, w rozumieniu potocznym oznacza kolor- jest to odcień złamanej bieli. Określenie to pochodzi od palmy salaka. Kolor owocu tej rośliny jest właśnie w tym odcieniu. Ponieważ moja premierowa kolekcja BASIC powstała dokładnie w tym kolorze. postanowiłam na jej cześć nazwać tak swoje studio. Właśnie dlatego definicja tego słowa zawsze będzie miała dla mnie ogromne znaczenie sentymentalne.

Jednocześnie nazwa ta stała się nieformalnym skrótem łączącym moje imię i nazwisko:

S(studio) ALA(alicja) K (korbut)

 

Masz pytania?

Napisz, chętnie odpowiem Ci o szczegółach naszej pracy.

 

 

Do usłyszenia!

S A L A K studio

PUBLIKACJE

ELLE DECORATIO POLSKA salak studio